Stabdžių apkaba C2D 35335
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį C2D 35335 A.B.S.
Kodas: 430831
Stabdžių apkaba A.B.S. C2D 35335430831 Aliuminis, 144 mm
Plačiau
  • medžiaga: Aliuminis
  • stabdžių sistema: ATE/TEVES
  • stabdžių disko storiui [mm]: 20
  • Porinė prekė: 430832
  • Jungčių skaičius: 1
  • atstumas nuo montavimo angų [mm]: 144
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų