Stabdžių apkaba C2D 35333
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį C2D 35333 RIDEX
Kodas: 78B1315
Stabdžių apkaba RIDEX C2D 3533378B1315 galinė ašis dešinėje, galinė ašis, Aliuminis, 144 mm
Plačiau
  • montavimo vieta: galinė ašis dešinėje, galinė ašis
  • medžiaga: Aliuminis
  • stabdžių disko storiui [mm]: 20
  • transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su elektriniu rankiniu stabdžiu
  • stabdžių disko skersmeniui [mm]: 326
  • atstumas nuo montavimo angų [mm]: 144
  • stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo [mm]: 45
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
turimos prekės: 16
Plačiau
OE Numerį C2D 35333 A.B.S.
Kodas: 430832
Stabdžių apkaba A.B.S. C2D 35333430832 Aliuminis, 144 mm
  • medžiaga: Aliuminis
  • stabdžių sistema: ATE/TEVES
  • Porinė prekė: 430831
  • Jungčių skaičius: 1
  • Būklė: Jauns
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
OE Numerį C2D 35333 ABAKUS
Kodas: 131-04-758
Stabdžių apkaba ABAKUS C2D 3533313104758 galinė ašis dešinėje
  • montavimo vieta: galinė ašis dešinėje
  • stabdžių apkabos tipas: Stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
  • stabdžių sistema: ATE/TEVES
  • Porinė prekė: 131-04-757
  • Stūmoklio skersmuo [mm]: 45
  • Kvalifikuoti darbuotojai turi atlikti montavimą/išmontavimą
turimos prekės: 13
C2D35333 OE ENERGY Stabdžių apkaba ZH0321
OE Numerį C2D 35333 ENERGY
Kodas: ZH0321
Stabdžių apkaba ENERGY C2D 35333ZH0321 galinė ašis dešinėje, 144 mm