Pakeitimas

Pakeitimas – tai prekių, su įkeitimo verte, kurią jūs turite sumokėti (pavyzdžiui, generatoriaus) nustatymas. Gavę pakeitimą, išsiųskite mums dalį su defektu ir pateikite banko sąskaitos duomenys. Prekių įkeitimo vertė bus pervesta į pateiktą banko sąskaitą.

Dėmesio: senas autodalis klientas turi mums atsiųsti savo sąskaita!

Prašome įsitikinta, kad stabdžių suportuose, vairo mechanizme su servo pavara ir vairo servo siurblyje nėra skysčių. Senos dalys turi būti originalioje pakuotėje ir galimos pataisyti. Be to, neleidžiama, kad būtų įtrūkimai.

Siunčiant senas dalis, kurių korpuse yra įskylimų, yra sulūžęs kardaninis velenas arba įtampos / automobilio galingumas skiriasi, užstato išmokėjimas yra negalimas.

Pašto adresas:


Autodoc GmbH (Retoure - Lager R)
Rhinstraße 132
12681 Berlin

Vokietija

Keičiamos dalys:
- Vairo mechanizmas su servo siurbliu
- Vairo mechanizmas
- Starteris
- Generatorius
- Stabdžių suportai
- Varantysis velenas
- Purkštukas
- Aukšto slėgio siurblys
- Akumuliatorius

Banko pavedimas HypoVereinsbank
VISA
Mastercard
American Express
PayPal

*Taikoma atrinktiems produktas. Pasibaigus viršutiniame dešiniajame kampe nurodytam laikui, šis procentas gali būti netaikomas, padidintas arba sumažintas. Tai nenurodo anksčiau taikytos kainos, žr. **

** Perbraukta suma nėra anksčiau tikrai taikyta kaina, ji apskaičiuojama realiu laiku, remiantis mūsų žemiausia įsigijimo kaina šiuo metu. Todėl ji gali didėti arba mažėti kiekvieną dieną.