Taisyklės

Naudojimosi sąlygos visiems vartotojų užsakymams

Šios bendrosios verslo sąlygos taikomos visiems vartotojų pirkimams, atliktais www.automobiliudalys24.lt internetinėje parduotuvėje, negali būti priskirti jokiai profesinei veiklai ar nepriklausomam verslui. Paspaudus „Pirkti" (privalomas pirkimas), šios sąlygos pripažįstamos galiojančiomis pardavimui, pristatymui ir mokėjimui firmai Partio GmbH & Co. KG („Mums") ir galios būsimiems sutartiniams santykiams tarp mūsų ir kliento („Jūsų"). Sutartinė kalba yra vokiečių.

1. Užsakymo pateikimo tvarka


Produkcijos nuotraukos internetinėje parduotuvėje neatstovauja teisiškai įpareigojančio pasiūlymo, o yra tiesiog neįpareigojančia internetine parduotuve. Paspausdami „Pirkti dabar“ jūs įvykdote būtiną krepšelyje esančių pirkinių užsakymą. Užsakymo gavimo patvirtinimas ateis iš karto po užsakymo pateikimo ir nėra sutarties priėmimu. Mes galime priimti Jūsų užsakymą, išsiųsdami jums užsakymo gavimo patvirtinimą elektroniniu paštu arba išduodami jums prekes per dvi dienas. Jūsų užsakymai yra saugomi pas mus iki sutarties termino pabaigos. Jei jūs pamesite savo užsakymų dokumentus, prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu arba telefonu. Mes mielai išsiųsime Jums jūsų užsakymo duomenų kopiją.

2. Užsakymo atšaukimas


Vartotojai (Vokietijos Civilinio kodekso 13 straipsnis) turi teisę atsisakyti sutarties dėl prekių pirkimo internetu pagal šias instrukcijas.

Vartotojo teisės atsisakyti sutarties

Turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų, nenurodydami tokio sprendimo priežasčių.

Sutarties atsisakymo terminas baigiasi po keturiolikos dienų skaičiuojant nuo tos dienos, kai jūs arba jūsų paskirtos trečiosios šalys, kurios nėra vežėjai, fiziškai įgijo paskutinę prekę.

Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, jūs turite mus (Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlynas, Vokietija, telefakso numeris: +49 30 208 478 250, el. pašto adresas: [email protected]) pranešti apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdamas nedviprasmišką pareiškimą (pvz., paštu, faksu ar elektroniniu laišku). Galite pasinaudoti pateikta sutarties atsisakymo forma, tačiau ji nėra privaloma.

Tam, kad būtų laikytasi sutarties atsisakymo termino, pakanka, jei jūs prieš baigiantis sutarties atsisakymo terminui išsiųsite pranešimą apie pasinaudojimą sutarties atsisakymo teise.

Atsisakymo teisės pasekmės

Jei šios sutarties atsisakysite, nepagrįstai nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kurią mums buvo pranešta apie Jūsų sprendimą atsisakyti šios sutarties, grąžinsime visas Jūsų sumokėtas sumas, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas dėl to, kad pasirinkote kitą, o ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą). Sumokėtas sumas grąžinsime ta pačia mokėjimo priemone, kokią naudojote pradinei operacijai, išskyrus atvejus, kai aiškiai sutikote kitaip. Bet kuriuo atveju Jums nereikės mokėti jokio su grąžinimu susijusio mokesčio.

Prekėms, kurios gali būti paprastai grąžintos paštu, taikoma:

galime atsisakyti grąžinti sumas, kol negavome prekių arba kol jūs nepateiksite įrodymų, kad jūs prekes mums išsiuntėte atgal, priklausomai, kas įvyksta anksčiau;
jūs nedelsdamas ir bet kokiu atveju ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo prekiautojui apie sprendimą atsisakyti sutarties privalo išsiųsti arba perduoti prekes šiuo adresu:
Autodoc GmbH (Retoure - Lager R) Rhinstraße 132, 12681 Berlin, Deutschland (Vokietija).

Termino yra laikomasi, jeigu prekes jūs išsiunčiate prieš pasibaigiant keturiolikos dienų terminui. Jūs privalote padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Prekėms, kurios negali būti paprastai grąžintos paštu, taikoma:

jūs atsakote tik už prekių vertę, sumažėjusią dėl prekių atžvilgiu padarytų veiksmų, nebūtinų tam, kad jūs nustatytumėte, koks prekių pobūdis, savybės ir kaip jos veikia.

Prekėms, kurioms taikomi papildomi saugaus transportavimo reikalavimai (akumuliatoriai):

Kai gaunate produktą, kuriame pateikiamas ypatingas pranešimas, patariantis išsaugoti pakavimo medžiagą, jeigu reikės atlikti grąžinimą, mes rekomenduojame laikytis šių instrukcijų:

- išsaugokite kamščius, kurie naudojami ertmių uždarymui, siekiant išvengti skysčių nuotėkiui iš akumuliatoriaus;

- išsaugokite pakavimo medžiagas, kurios saugo akumuliatoriaus korpusą nuo pažeidimų;

- išsaugokite dėžę, ant kurios yra įspėjamasis ženklas, kad viduje yra pavojingų medžiagų.

Jeigu jūsų AUTODOC siuntinys buvo pažeistas, prašome naudoti naują pakuotę siunčiant produktą atgal mums. Kadangi pakuotėje yra kenksmingų medžiagų, būtinai naudokite patvarią ir smūgiams atsparią siuntos dėžę. Apsaugokite prekę nuo galimo judėjimo ir netyčinio įsijungimo dėžės viduje. Statmenai įdėkite prekę į siuntos dėžę ir įsitikinkite, kad ji nejuda. Naudokite užpildus, pavyzdžiui, AUTODOC naudota užpildo medžiaga arba kokius nors laikraščius, kad užpildytumėte laisvą vietą tarp siuntos dėžės ir prekės.

Pažeistos kenksmingos medžiagos, tokios kaip akumuliatoriai su nuotėkiu, negali būti grąžinamos ir turi būti utilizuotos specializuotoje utilizavimo vietoje.

- Sutarties atsisakymo instrukcijų pabaiga -

Pavyzdinė sutarties atsisakymo forma

(šią formą užpildykite ir išsiųskite tik jeigu norite atsisakyti sutarties)

– Adresatas Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlynas, Deutschland, telefakso numeris: +49 30 208 478 250, el. pašto adresas: [email protected]
– Šiuo pranešu/pranešame*, kad atsisakau/atsisakome* šių prekių pirkimo–pardavimo sutarties*/šio skaitmeninio turinio tiekimo sutarties/šių susijusių paslaugų tiekimo sutarties*.
– Užsakyta [data] */gauta [data] *
– Vartotojo (-ų) vardas ir pavardė
– Vartotojo (-ų) adresas
– Vartotojo (-ų) parašas (tik siunčiant popierinę formą)
- Data
________
(*) Netinkamą išbraukti.

Sutarties atsisakymo netaikymas

Yra teisinės išimtys dėl sutarties atsisakymo teisės netaikymo (Vokietijos Civilinio kodekso 312g straipsnis), pagal kurias pasiliekame teisę jūsų atžvilgiu remtis šiomis nuostatomis: sutarčių atšaukimo teisė netaikoma sutartims, pagal kurias tiekiamos prekės, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios pagaminamos, atsižvelgiant į vartotojo individualų pasirinkimą ar nurodymą arba jos yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeniniams poreikiams; sutarčių atšaukimo teisė netaikoma pristatant prekes, jei po pristatymo dėl jų sudėties neatskiriamai sumaišomos su kitomis prekėmis.

Be to, mes atkreipiame jūsų dėmesį, kad jūs pagal Vokietijos Civilinio kodekso 357 str. 7 dalies 1 punktą turite mums atlyginti prekių vertę, sumažėjusią dėl veiksmų, nebūtinų prekių pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti. Teismų praktikoje buvo nuspręsta, kad ir automobilių dalių montavimas yra „nereikalingas“.

3. Kaina, pristatymas ir siuntimas


Pristatymo kainos Lietuvoje:

Jeigu užsakomų prekių kaina mažesnė nei 300,00 €, pristatymo kaina bus 15,95 € visoje Lietuva. Jeigu užsakomų prekių kaina siekia daugiau nei 300,00 €, pristatymas nemokamas (išskyrus didelių gabaritų prekes).

Mokant per PayPal, kreditine kortele ar banko pavedimu nėra jokių papildomų mokesčių.

Pristatymas už Lietuvoje ribų:

Nurodytos pristatymo kainos galioja nepriklausomai nuo užsakymo sumos ir būtinai turi būti apmokėtos.

Airija 30,00
Andora 35,00
Argentina 165,00
Australija 120,00
Austrija 9,95
Belgija 9,95
Bosnija ir Hercegovina 40,00
Brazilija 165,00
Bulgarija 9,84
Čekija 10,31
Čilė 165,00
Danija 10,21
Dominikos Respublika 165,00
Egiptas 75,00
Ekvadoras 165,00
Estija 15,95
Farerų salos 14,86
Graikija 9,95
Indija 120,00
Islandija 40,00
Ispanija 9,95
Italija 5,95
Izraelis 75,00
JAV 100,00
Jungtinė Karalystė 9,13
Jungtiniai Arabų Emyratai 120,00
Kanada 120,00
Kenija 165,00
Kipras 35,00
Kolumbija 165,00
Kroatija 15,00
Latvija 15,95
Lenkija 6,14
Lichtenšteinas 30,00
Liuksemburgas 9,95
Makedonija 40,00
Malta 30,00
Meksika 120,00
Moldovos Respublika 40,00
Monakas 40,00
Mozambikas 165,00
Naujoji Zelandija 165,00
Norvegija 20,47
Olandija 9,95
Panama 165,00
Pietų Afrika 1000,00
Portugalija 9,95
Prancūzija 4,95
Puerto Rikas 120,00
Rumunija 9,86
San Marinas 20,00
Serbija 40,00
Slovakija 9,95
Slovėnija 9,95
Suomija 10,95
Švedija 9,44
Šveicarija 31,22
Turkija 75,00
Urugvajus 165,00
Vengrija 8,47
Vokietija 2,95
Zambija 165,00

Papildomi mokesčiai už didelių gabaritų prekes:

Šios autodalys bus laikomos didelių gabaritų prekėmis:
akumuliatorius, katalizatorius, kolektorius, duslintuvas, lenktyniniai išmetamieji vamzdžiai, slenksčiai, sparnai, kuro bakas, spoileris, vilkimo kablys, priekinė variklio apdanga, variklio skyriaus dangtis, variklio dangtis, variklio izoliacija ir bamperis.

Didelių gabaritų prekių pristatymas į Lietuvoje yra negalimas!

Didelių gabaritų krovinių pristatymas Vokietijoje:
1) Kolektoriaus, katalizatoriaus, duslintuvo ir lenktyninio išmetamojo vamzdžio pristatymo išlaidos padidės 5,00 €, dėl didelių gabaritų prekių.
2) Slenksčio, kuro bako, sparnų, spoilerio ir bamperio pristatymo išlaidos padidės 10,00 €, dėl didelių gabaritų.
3) Priekinės variklio apdangos, vilkimo kablio, variklio skyriaus dangčio, variklio dangčio ir variklio skyriaus izoliacijos pristatymo išlaidos Vokietijoje padidės 15,00 €, dėl didelių gabaritų.

Papildomas pristatymo išlaidos į užsienį (kitose šalyse):
Austrija: 26,95 €
Belgija: 26,95 €
Čekija: 20,95 €
Danija: 36,95 €
Italija: 46,95 €
Liuksemburgas: 26,95 €
Olandija: 26,95 €
Prancūzija: 36,95 €
Slovakija: 30,95 €
Švedija: 46,95 €
Šveicarija: 26,95 €

Papildomas mokestis už didelių gabaritų prekes taikomas visoms prekėms. Pastaba: Didelių gabaritų prekių siuntimas į sąraše nenurodytas dalis yra negalimas.

Visos kainos nurodytos su 21% PVM.

Pristatymo terminai:

Prieinama

prekė prieinama mūsų sandėlyje. Prekės su tokia būsena išsiunčiamos per 1–2 dienas nuo užsakymo apmokėjimo akimirkos.

Šiuo metu nėra sandėlyje

prekės negalima užsisakyti: jos nėra sandėlyje arba ji nebėra parduodama. Galite užsisakyti analogišką kito gamintojo prekę.

Pristatymas nevykdomas valstybinių švenčių dienomis.

4. Apmokėjimo sąlygos


Kreditinės kortelės:

Pasirinkę kreditinę kortelę kaip apmokėjimo būdą, paspauskite ant „pirkti“. Po to jūs busite nukreipti į saugų puslapį, kur galėsite pasirinkti kreditinės kortelės tipą. Taip pat jums reikės įvesti teisingus kortelės duomenys ir patvirtinti apmokėjimą. Lėšos iš kortelės bus nuskaitytos kai tik užbaigsite užsakymą.

PayPal:

Pateikę užsakymą, jūs busite nukreipti į PayPal svetainę tam, kad prisijungtumėte ir atliktumėte apmokėjimą. Norint sumokėti su PayPal reikia turėti PayPal paskyrą. Nėra jokių papildomų mokesčių.

Banko pavedimas:

Reikiama suma bus pervesta į mūsų nurodytą banko sąskaitą.
Paskirtis: užsakymo numeris.
Užsakymo numerį jūs gausite el. paštu vos tik atlikę užsakymą. Gautas numeris po užsakymo bus parodytas nedelsiant. Prekės bus išsiųstos po to, kai mes gausime apmokėjimą į mūsų banko sąskaitą. Šiuo atveju, banko terminas yra iki 3 dienų.

5. Nuosavybės teisės išlaikymas


Iki pilno apmokėjimo prekės lieka mūsų nuosavybe.

6. Garantija


Galioja garantiniai nurodymai pagal įstatymus. Pagal įstatymą garantinis terminas sudaro 24 mėnesius ir prasideda nuo prekės perdavimo momento. Išskiriami pažeidimai, kurie atsiranda dėl natūralaus nusidėvėjimo, neteisingo naudojimosi, netinkama arba nepakankama priežiūra. Garantija taip pat negalioja esant defektams ir pažeidimams, atsiradusiems neteisingai naudojant (montuojant) prekes, nesilaikant instrukcijų arba esant neteisingam ir nerūpestingam naudojimuisi. Garantija baigia galioti, jeigu Jūs bandėte remontuoti atsargines dalis arba naudojotės neoficialių asmenų paslaugomis, taip padidindami pažeidimus. Esant garantiniam adresui, Jūs turite teisę pareikšti pretenzijas dėl defektų pašalinimo arba prekių be defektų pristatymo (defektų šalinimo). Jeigu pasirinktas būdas susijęs su labai didelėmis išlaidomis, reikalavimai yra apribojami iš anksto pasirinktu defektų šalinimu.

Kalbant apie prekių be defekto pristatymą, tinkamiausias yra pakeitimas į kokybiškesnę produkciją.

Tolimesnės teisės, ypač pirkimo-pardavimo sutarties anuliavimas arba kainos sumažėjimas įmanomi tik po atitinkamo defektų šalinimo laikotarpio pasibaigimo arba dviejų nesėkmingų defektų šalinimų. Jeigu kartu su įprasta yra ypatinga gamintojo garantija, tai nurodoma produkto aprašyme. Tokia garantija veikia tik nurodytam produktui.

7. Perdirbimo sistema/nuoroda į nuostatą dėl baterijų naudojimo


Mūsų įmonė prisijungė prie plataus masto šalinimo sistemos pagal 1 pastraipą dėl pakuočių nutarimo §6 dalyje. Pageidaujant, mes Jums išvardinsime atitinkamas savivaldybių vietas (priėmimo ir tvarkymo taškus) Jūsų rajone, kur įmanoma nemokama utilizacija, atsižvelgiant į sprendimą dėl pakuočių (Pakuotė V).

Baterijose yra vertingų medžiagų, kurios, nors ir yra pavojingos aplinkai, gali būti pakartotinai panaudotos. Todėl senos baterijos negali pateikti į įprastas buitines šiukšles, bet turi būti atskirai utilizuojamos. Pardavėjai privalo priimti senas baterijas pagal įstatymą, o vartotojai privali jas nešti į atitinkamus priėmimo punktus.

garbage

Būtinas utilizuoti baterijas galima atpažinti pagal perbrauktą konteinerio paveiksliuką, kuris būna atspausdintas ant pakuotės. Po simboliu yra cheminiai medžiagų pavadinimai:

Pb = švinas; sudėtyje yra daugiau nei 0,004 procentų švino.
Cd = kadmis; sudėtyje yra daugiau nei 0,002 procentų kadmio.
Hg = gyvsidabris; sudėtyje yra daugiau nei 0,0005 procentų gyvsidabrio.

Suprantama, Jūs galite atsiųsti mums pas mus pirktas baterijas tinkamai utilizacijai. Atsiųskite mums apmokėtą paketą, su užrašu „Baterijų utilizacija“, firmos adresu Partio GmbH & Co. KG, Gontardstraße 11, 10178 Berlynas.

Svarbu! Elektronikos įrenginių negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Vartotojai gali nemokamai atiduoti sena elektrotechniką į komunalinius priėmimo punktus (perdirbimo centrus).

Adresas:
Partio GmbH & Co. KG
Gontardstraße 11
10178 Berlynas

Еl. paštas: [email protected]

Direktorius:
Vitalij Kungel

Registro numeris: HRA 46240 B, užregistruota su Berlin-Charlottenburg administratyvinio teismu (Amtsgericht)
PVM Reg Nr: DE281524963

8. Vidaus degimo variklių ir perdavimo alyvos priėmimas


Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mes, pagal prisiimtus įsipareigojimus, aukščiau nurodytu adresu priimame naudotus vidaus degimo arba perdavimo alyvas tokiuose kiekiuose, kokie galimi perduodant vidaus degimo variklius arba perdavimo alyvas vienu atveju, tokius kaip alyvos filtras ir reguliariai atsirandančias atliekas keičiant alyvą.

Neapmokamas tik pats priėmimas, o ne siuntimo išlaidos. Prašome atkreipti dėmesį į apribojimus, taikomus tokio tipo daiktų siuntimui paštu, pagal Pavojingų krovinių pervežimo taisykles keliais.

Berlynas, 2015 kovas

Banko pavedimas HypoVereinsbank
VISA
Mastercard
American Express
PayPal