Kintamosios srovės generatorius LR 1100-501B
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį LR 1100-501B ROTOVIS Automotive Electrics
Kodas: 9090017
Kintamosios srovės generatorius ROTOVIS Automotive Electrics LR 1100-501B9090017 14V, 100A, B+ M8, L / W, įsk. vakuumo siurblį, Ø 67 mm
Plačiau
  • kintamosios srovės generatoriaus įkrovimo srovė [A]: 100
  • įtampa [V]: 14
  • diržo skriemulio Ø [mm]: 67
  • skriemuliai: V formos diržo skriemuliui
  • briaunų skaičius: 1
  • lizdo tipo ID: L / W
  • pagrindinė transporto priemonės srovė: transporto primeonėms su 12V pagrindine srove
  • kintamosios srovės generatoriaus tipas: įsk. vakuumo siurblį
  • spaustukas: B+ M8
  • Būklė: Restauruota
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
turimos prekės: 2
Plačiau
LR1100501B OE STARDAX Kintamosios srovės generatorius STX101475
OE Numerį LR 1100-501B STARDAX
Kodas: STX101475
Kintamosios srovės generatorius STARDAX LR 1100-501BSTX101475 12V, 100A, Ø 80,5 mm
  • įtampa [V]: 12
  • diržo skriemulio Ø [mm]: 80,5
  • skriemuliai: su diržo skriemuliu
  • briaunų skaičius: 1
  • griovelių skaičius: 1
  • atsarginė dalis
  • Jungtis / gnybtas: su sujungimu apsukų skaitikliui
  • Būklė: Jauns
turimos prekės: 1
OE Numerį LR 1100-501B AS-PL
Kodas: A2016
Kintamosios srovės generatorius AS-PL LR 1100-501BA2016 12V, 100A
  • įtampa [V]: 12
  • Skersmuo: 80,50
  • kokybė: STANDARD LINE
  • OE numeriui: LR1100501
  • Nauja dalis be įkeitimo
  • Būklė: Jauns
turimos prekės: 6
LR1100501B OE Henkel Parts Kintamosios srovės generatorius 3111319
OE Numerį LR 1100-501B Henkel Parts
Kodas: 3111319
Kintamosios srovės generatorius Henkel Parts LR 1100-501B3111319 12V, 100A
  • griovelių skaičius: 1
  • kokybė: Standard Neuteil
Įskaitant 21% PVM, Nemokamas pristatymas