Stūmoklis, stabdžių apkaba C2C 27282
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį C2C 27282 AUTOFREN SEINSA
Kodas: D025188
Stūmoklis, stabdžių apkaba AUTOFREN SEINSA C2C 27282D025188 60mm, priekinė ašis
Plačiau
  • Skersmuo: 60
  • Aukštis: 56
  • montavimo vieta: priekinė ašis
  • medžiaga: Plienas
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Plačiau
C2C27282 OE A.B.S. Stabdžių apkaba 431152
OE Numerį C2C 27282 A.B.S.
Kodas: 431152
Stabdžių apkaba A.B.S. C2C 27282431152 ketus, 105 mm
  • stabdžių apkabos tipas: Stabdžių apkaba (1 stūmoklis)
  • medžiaga: ketus
  • stabdžių sistema: ATE/TEVES
  • stabdžių disko storiui [mm]: 30
  • Porinė prekė: 431151
  • Jungčių skaičius: 1
  • atstumas nuo montavimo angų [mm]: 105
  • Būklė: Jauns
turimos prekės: 40
OE Numerį C2C 27282 ABAKUS
Kodas: 131-05-094
Stabdžių apkaba ABAKUS C2C 2728213105094 priekinė ašis, dešinė
  • montavimo vieta: priekinė ašis, dešinė
  • stabdžių apkabos tipas: slankioji apkaba
  • stabdžių sistema: ATE/TEVES
  • Porinė prekė: 131-05-093
  • Stūmoklio skersmuo [mm]: 60
  • Kvalifikuoti darbuotojai turi atlikti montavimą/išmontavimą