Stabdžių apkaba 8E0 615 424 A
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį 8E0 615 424 A RIDEX
Kodas: 78B0092
Stabdžių apkaba RIDEX 8E0 615 424 A78B0092 galinė ašis dešinėje, galinė ašis, aliuminio lydinys, 118 mm, be laikiklio
Plačiau
  • montavimo vieta: galinė ašis dešinėje, galinė ašis
  • medžiaga: aliuminio lydinys
  • stūmoklio skersmuo [mm]: 38
  • Svoris [kg]: 1,4
  • papildomas gaminys / papildoma informacija: be laikiklio
  • stabdžių disko skersmeniui [mm]: 245
  • atstumas nuo montavimo angų [mm]: 118
  • stabdžių apkabos stūmoklio skersmuo [mm]: 38
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
turimos prekės: 31
Plačiau
8E0615424A OE JPN Stabdžių apkaba 21H9068-JPN
OE Numerį 8E0 615 424 A JPN