Kintamosios srovės generatorius 864F 10300 EA
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį 864F 10300 EA RIDEX
Kodas: 4G0776
Kintamosios srovės generatorius RIDEX 864F 10300 EA4G0776 14V, 55A, B+ (M6), neįsk. vakuumo siurblio, Ø 65 mm
Plačiau
  • kintamosios srovės generatoriaus įkrovimo srovė [A]: 55
  • įtampa [V]: 14
  • diržo skriemulio Ø [mm]: 65
  • skriemuliai: su diržo skriemuliu
  • griovelių skaičius: 1
  • pagrindinė transporto priemonės srovė: transporto primeonėms su 12V pagrindine srove
  • sukimo kryptis: rotacija pagal laikrodžio rodyklę
  • kintamosios srovės generatoriaus tipas: neįsk. vakuumo siurblio
  • tvirtinimo tipas: Trijų taškų tvirtinimas
  • spaustukas: B+ (M6)
  • montavimo angų skaičius: 3
  • srieginių angų skaičius: 1
  • sriegio dydis: M8
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
turimos prekės: 38
Plačiau
OE Numerį 864F 10300 EA HC-Cargo