Stabdžių žarnelė MR 129772
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį MR 129772 RIDEX
Kodas: 83B0648
Stabdžių žarnelė RIDEX MR 12977283B0648 priekinė ašis, 221 mm, INN. M10x1, vidinis sriegis
Plačiau
  • montavimo vieta: priekinė ašis
  • ilgis [mm]: 221
  • sriegio matas 1: INN. M10x1
  • sriegio matas 2: INN. M10x1
  • sriegio tipas: vidinis sriegis
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
turimos prekės: 79
Plačiau
MR129772 OE RIDEX Stabdžių žarnelė 83B1173
OE Numerį MR 129772 RIDEX
Kodas: 83B1173
Stabdžių žarnelė RIDEX MR 12977283B1173 priekinė ašis, kairė ir dešinė, 221 mm, M10x1
  • montavimo vieta: priekinė ašis, kairė ir dešinė
  • ilgis [mm]: 221
  • sriegio matas 1: M10x1
  • sriegio matas 2: M10x1
  • Būklė: Jauns
MR129772 OE A.B.S. Stabdžių žarnelė SL 3222
OE Numerį MR 129772 A.B.S.
Kodas: SL 3222
Stabdžių žarnelė A.B.S. MR 129772SL3222 220 mm, INN M10x1.0
  • ilgis [mm]: 220
  • sriegio matas 1: INN M10x1.0
  • sriegio matas 2: INN M10x1.0
  • Svoris [kg]: 0,08
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
MR129772 OE BREMBO Stabdžių žarnelė T 54 003
OE Numerį MR 129772 BREMBO
Kodas: T 54 003
Stabdžių žarnelė BREMBO MR 129772T54003 Essential 210 mm, F10X1
  • Produktų linija: Essential
  • ilgis [mm]: 210
  • sriegio matas 1: F10X1
  • sriegio matas 2: F10X1
  • Angos skersmuo [mm]: 210
MR129772 OE BLUE PRINT Stabdžių žarnelė ADC45316
OE Numerį MR 129772 BLUE PRINT
Kodas: ADC45316
Stabdžių žarnelė BLUE PRINT MR 129772ADC45316 priekinė ašis, dešinė, priekinė ašis, kairė, išor., 222 mm
  • montavimo vieta: priekinė ašis, dešinė, priekinė ašis, kairė, išor.
  • ilgis [mm]: 222
  • Vidinio sriegio matmuo: M10 x 1
MR129772 OE NK Stabdžių žarnelė 853004
+ 3
OE Numerį MR 129772 NK
Kodas: 853004
Stabdžių žarnelė NK MR 129772853004 220 mm
  • ilgis [mm]: 220
  • neto svoris [kg]: 0,09
turimos prekės: 6
MR129772 OE FERODO Stabdžių žarnelė FHY2326
OE Numerį MR 129772 FERODO
Kodas: FHY2326
Stabdžių žarnelė FERODO MR 129772FHY2326 221 mm, F 10X1
  • sriegio matas 1: F 10X1
  • sriegio matas 2: F 10X1
  • Svoris [kg]: 0,073
  • pakuotės tipas: krepšys
  • pakuotės ilgis [cm]: 22
  • pakuotės plotis [cm]: 1,5
  • pakuotės aukštis [cm]: 1,5
turimos prekės: 12
MR129772 OE TRW Stabdžių žarnelė PHA183
+ 2
OE Numerį MR 129772 TRW
Kodas: PHA183
Stabdžių žarnelė TRW MR 129772PHA183 221 mm, M10x1, su vidiniu sriegiu
  • sriegio matas 1: M10x1
  • sriegio matas 2: M10x1
  • sriegio tipas: su vidiniu sriegiu