Oro filtras E 59 Z 9601 A
Gamintojas
Daugiau
E59Z9601A OE MAHLE Oro filtras LX 259
+ 2
OE Numerį E 59 Z 9601 A MAHLE
Kodas: LX 259
Oro filtras MAHLE E 59 Z 9601 ALX259 ilgis: 272,5 mm, filtro įdėklas
Plačiau
  • filtro tipas: filtro įdėklas
  • ilgis [mm]: 272,5
  • plotis [mm]: 136
  • Aukštis: 41,9
  • aukštis 1 [mm]: 42
  • 1 plotis [mm]: 135,5
  • sandarinimo medžiaga: putos/standžios putos
  • pakuotės ilgis [cm]: 14,0
  • Neto svoris [g]: 141, 191
  • pakuotės aukštis [cm]: 27,50, 27,51
  • pakuotės plotis [cm]: 4,39, 4,40
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Plačiau
E59Z9601A OE QUINTON HAZELL Oro filtras QFA0119
OE Numerį E 59 Z 9601 A QUINTON HAZELL