Strypo montavimas 7M0 422 803 F
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį 7M0 422 803 F RIDEX
Kodas: 284R0011
Strypo montavimas RIDEX 7M0 422 803 F284R0011 priekinė ašis, kairė, išor., 385mm
Plačiau
  • montavimo vieta: priekinė ašis, kairė, išor.
  • ilgis [mm]: 385
  • Išorinis sriegis [mm]: M12 x 1,5
  • vidinis sriegis [mm]: M14 x 1,5
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
turimos prekės: 34
Plačiau
OE Numerį 7M0 422 803 F STARK
Kodas: SKRA-0250010
Strypo montavimas STARK 7M0 422 803 FSKRA0250010 priekinė ašis, kairė, išor., 385mm
  • ilgis [mm]: 385
  • Būklė: Jauns
turimos prekės: 16
7M0422803F OE CORTECO Strypo montavimas 49400964
OE Numerį 7M0 422 803 F CORTECO
Kodas: 49400964
Strypo montavimas CORTECO 7M0 422 803 F49400964 priekinė ašis, kairė
  • montavimo vieta: priekinė ašis, kairė
  • Porinė prekė: 49400780
turimos prekės: 4
7M0422803F OE VAICO Strypo montavimas V10-7143
OE Numerį 7M0 422 803 F VAICO