Kondensatorius, oro kondicionierius 73210-FC010
Gamintojas
Daugiau
73210FC010 OE NISSENS Kondensatorius, oro kondicionierius 94841
OE Numerį 73210-FC010 NISSENS
Kodas: 94841
Kondensatorius, oro kondicionierius NISSENS 73210-FC01094841 su azoto užpildu, be drėgmės gaudyklės, 13,6mm, 13,6mm, Aliuminis, 732mm, R134a, R1234yf
Plačiau
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: be drėgmės gaudyklės
  • įleidimo angos Ø [mm]: 13,6
  • išleidimo angos Ø [mm]: 13,6
  • medžiaga: Aliuminis
  • aušinimo medžiaga: R134a, R1234yf
  • papildomas gaminys / papildoma informacija: su azoto užpildu
  • tinklo gylis [mm]: 18
  • tinklo ilgis [mm]: 732
  • tinklo plotis [mm]: 360
  • cheminės ypatybės: atsparus korozijai
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
turimos prekės: 12
Plačiau
73210FC010 OE KAMOKA Kondensatorius, oro kondicionierius 7800547
OE Numerį 73210-FC010 KAMOKA
Kodas: 7800547
Kondensatorius, oro kondicionierius KAMOKA 73210-FC0107800547 be drėgmės gaudyklės, Aliuminis, 735mm, R134a
  • medžiaga: Aliuminis
  • aušinimo medžiaga: R134a
  • tinklo ilgis [mm]: 735
  • tinklo plotis [mm]: 347, 360
  • tinklo gylis [mm]: 16, 18
  • Būklė: Jauns
turimos prekės: 4
73210FC010 OE HART Kondensatorius, oro kondicionierius 606 169
OE Numerį 73210-FC010 HART
Kondensatorius, oro kondicionierius HART 73210-FC010606169 712mm
  • tinklo ilgis [mm]: 712
  • tinklo plotis [mm]: 338
  • tinklo gylis [mm]: 16
Šiuo metu nėra sandėlyje
73210FC010 OE VEMO Kondensatorius, oro kondicionierius V63-62-0001
OE Numerį 73210-FC010 VEMO
Kodas: V63-62-0001
  • papildoma informacija: Original VEMO Quality
  • šerdies matmenys: 690 x 347 x 16
  • Svoris [kg]: 2,8
Šiuo metu nėra sandėlyje
73210FC010 OE VALEO Kondensatorius, oro kondicionierius 814268
OE Numerį 73210-FC010 VALEO
Kondensatorius, oro kondicionierius VALEO 73210-FC010814268 be drėgmės gaudyklės, Aliuminis, 348mm, R134a
  • aušinimo medžiaga: R134a
  • Svoris [kg]: 4,28
  • tinklo plotis [mm]: 693
  • tinklo ilgis [mm]: 348
  • tinklo gylis [mm]: 16
73210FC010 OE FRIGAIR Kondensatorius, oro kondicionierius 0824.3007
OE Numerį 73210-FC010 FRIGAIR
Kondensatorius, oro kondicionierius FRIGAIR 73210-FC01008243007 690 x 345 x 16 mm, R134a
  • šerdies matmenys: 690 x 345 x 16 mm
73210FC010 OE ACKOJA Kondensatorius, oro kondicionierius A63-62-0001
OE Numerį 73210-FC010 ACKOJA
Kodas: A63-62-0001
Kondensatorius, oro kondicionierius ACKOJA 73210-FC010A63620001 be drėgmės gaudyklės, 690 x 347 x 16
  • Svoris [kg]: 2,8
73210FC010 OE AVA COOLING SYSTEMS Kondensatorius, oro kondicionierius SU5063
OE Numerį 73210-FC010 AVA COOLING SYSTEMS
Kodas: SU5063
Kondensatorius, oro kondicionierius AVA COOLING SYSTEMS 73210-FC010SU5063 be drėgmės gaudyklės, Aliuminis, 712mm, R134a, R1234yf
  • tinklo ilgis [mm]: 712
  • tinklo plotis [mm]: 338