Salono filtras 4 B0 819 439
Gamintojas
Daugiau
OE Numerį 4 B0 819 439 RIDEX
Kodas: 424I0170
Salono filtras RIDEX 4 B0 819 439424I0170 dalelių filtras, aktyvios anglies filtras, 308 mm x 194 mm x 30 mm
Plačiau
  • filtro tipas: dalelių filtras, aktyvios anglies filtras
  • ilgis [mm]: 308
  • plotis [mm]: 194
  • Aukštis: 30
  • Kiekis: 1
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų