Jutiklis, greitis / aps. / min. 0K71E 17 400A
Gamintojas
Daugiau
0K71E17400A OE MEAT & DORIA Jutiklis, greitis / aps. / min. 87977
OE Numerį 0K71E 17 400A MEAT & DORIA
Kodas: 87977
Jutiklis, greitis / aps. / min. MEAT & DORIA 0K71E 17 400A87977 12V, kvadratas
Plačiau
  • įtampa [V]: 12
  • OE numeriui: 0K71E17400A
  • sriegio dydis: M22x1,5 mm
  • spalva: pilka
  • Kištukinių kontaktų skaičius: 3
  • Papildomas straipsnis / informacija 2: be kabelio
  • jungties korpuso forma: kvadratas
  • Būklė: Jauns
Daugiau
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
Šiuo metu nėra sandėlyje
Plačiau
0K71E17400A OE HOFFER Jutiklis, greitis / aps. / min. 7517977
OE Numerį 0K71E 17 400A HOFFER
Kodas: 7517977
Jutiklis, greitis / aps. / min. HOFFER 0K71E 17 400A7517977 12V, kvadratas
  • įtampa [V]: 12
  • OE numeriui: 0K71E17400A
  • sriegio dydis: M22x1,5 mm
  • spalva: pilka
  • Būklė: Jauns
Šiuo metu nėra sandėlyje
0K71E17400A OE SIDAT Jutiklis, greitis / aps. / min. 83.3282
OE Numerį 0K71E 17 400A SIDAT
Jutiklis, greitis / aps. / min. SIDAT 0K71E 17 400A833282 12V, kvadratas
  • sriegio dydis: M22x1,5 mm
  • kokybė: OE EQUIVALENT
  • Porinė prekė: 83.3246
0K71E17400A OE SIDAT Jutiklis, greitis / aps. / min. 83.3246
OE Numerį 0K71E 17 400A SIDAT
Jutiklis, greitis / aps. / min. SIDAT 0K71E 17 400A833246
  • krumplių skaičius: 19
  • montavimo vieta: transmisijos galas
  • sriegio dydis: M22x1,5 mm
  • kokybė: GENUINE
  • Porinė prekė: 83.3282
0K71E17400A OE MEAT & DORIA Jutiklis, greitis / aps. / min. 87941
Jutiklis, greitis / aps. / min. MEAT & DORIA 0K71E 17 400A87941
  • OE numeriui: 410570753
  • sriegio dydis: M22x1,5 mm
0K71E17400A OE HOFFER Jutiklis, greitis / aps. / min. 7517941
OE Numerį 0K71E 17 400A HOFFER
Jutiklis, greitis / aps. / min. HOFFER 0K71E 17 400A7517941
  • OE numeriui: 410570753
  • sriegio dydis: M22x1,5 mm
Atsarginės dalys už
  • Jutiklis, greitis / aps. / min. OE 0K71E17400A, 0K71E 17 400A, 0K71E 17400A su PayPal sumokėkite
  • Jutiklis, greitis / aps. / min. OE 0K71E17400A, 0K71E 17 400A, 0K71E 17400A HYUNDAI, KIA su Visa sumokėkite
  • Jutiklis, Greitis / aps. / min. OE numeris 0K71E 17400A su Mastercard sumokėkite
  • Jutiklis, greitis / aps. / min. OE numeris 0K71E 17400A su American Express sumokėkite