Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra Ieškoti:

1
2
3
Paieška

Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra už mašina

Originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra katalogas

Pasirinkite savo automobilį ir raskite aukštos kokybės Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra

Daugiau

Informacija - Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis yra naudojamas tam, kad paverstų aušinamojo skysčio temperatūrą variklyje į nuolatinės srovės įtampą. Informacija iš aušinimo temperatūros reguliatoriaus suteikia galimybę nustatyti pagrindinius variklio kontrolės parametrus, priklausomai nuo jo šiluminės situacijos.

Ji taip pat leidžia jutikliui ištaisyti pagrindinius variklio valdymo sistemos parametrus, pagal nominalias temperatūras variklio srityje, už reflektorių. Jutiklis atrodo kaip Zenerio diodas, kuris yra įkraunamas pastovios operacinės srovės iš reguliuojamosios galios kontrolės prietaiso. Jutiklio išėjimo įtampa kinta priklausomai nuo aplinkos temperatūros. Kai pakyla temperatūra, jutiklio išėjimo įtampa taip pat padidėja. Temperatūros jutikliai montuojami ant variklio. Jutiklis montuojamas jį prisukant varžtais prie specialių skylių. Jungtis užpombuojama hermetiku. Jutiklis yra priejungtas prie laidų sistemos naudojant dviejų kontaktų lizdą su skląsčiu.

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis susideda iš kelių elementų: metalo jutiklio korpuso su su cilindro formos dangteliu, kuriame yra daviklis ir plastikinis antgalis su dviejų polių kištuku. Neturite laiko detalėms pirkti? Remontas autoservise yra brangus ir dalių pakeitimas užims daugiau laiko, nei manėte? Tada jums tikrai reikia užsukti į mūsų internetinę parduotuvę. Galite tai padaryti iš namų ar biuro. Jums tereikia surasti temperatūros jutiklį, tinkanti jūsų mašinai. Mes pirstatysime jūsų užsakymą per trumpą laiką ir į jums patogią vietą. Be jutiklių, taip pat galite nusipirkti stabdžių kaladėles, dantytą diržą ar durų rankenėles.

Ką reikia žinoti apie aušinimo skysčio temperatūros jutiklio keitimą: veikimo laikas, dažni gedimai ir jų ženklai, patarimai ir rekomendacijos

Nėra nurodytų tikslių laikotarpių šios dalies keitimui. Ji keičiama esant korozijai ir mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui įtrūkimams.

Dažni variklio temperatūros jutiklio gedimo ženklai yra degalų sąnaudų padidėjimas, problemos su variklio užkūrimu, esant žemai temperatūrai. Jutiklio aktyvacija, kuri informuoja apie variklio perkaitimo taip pat gali pranešti, kad sugedęs jutiklis.

Dalies diagnostika prasideda nuo apžiūros. Jeigu nerasite mechaninių pažeidimų, rūdžių, tuomet jums vertėtų apsilankyti automobilių servise. Specialistai pamatuos įrenginio varžą ir įtampą skirtingomis temperatūromis ir palygins rezultatus su numatytomis vertėmis.

Prieš atliekant keitimą, jums reikia išjungti variklį, išjungti neigiamą akumuliatoriaus polį ir iš išsiplėtimo talpos išleisti aušinimo skystį. Tuomet, reikia atjungti energijos laidą nuo dalies ir atsukti sugedusią detalę su rakto pagalba. Naujas aušinimo skysčio jutiklis įdiegiamas toje vietoje. Tada, jums reikia atlikti visus veiksmus atvirkštine tvarka, nuvalyti dėmes ir pripilti aušinimo skysčio iki reikiamo lygio.

Daugiau
Mūsų klientai gali paprašyti

Kaip žinoti, kad aušinimo sistemos termostatas yra sugedęs?

Norėdami sužinoti, ar aušinimo sistemos termostatas yra sugedęs, atidarykite variklio gaubtą ir užkurkite variklį. Palaukite apie dvi minutes, o tuomet palieskite vamzdelį, einantį nuo termostato į radiatorių. Jis turėtų būti šaltas, nes aušinimo skystis nėra pakankamai sušilęs nuo variklio ir juda mažuoju ratu. Jeigu vamzdis yra šiltas, tai reiškia, kad termostato vožtuvas netvirtai laikosi savo įvorėje. Palaukite iki tol, kol variklis pasieks savo veikimo temperatūrą ir vėl palieskite vamzdelį. Jis turėtų būti karštas. Šaltas vamzdis nurodys į termostato vožtuvo užsikimšimą. Išsamesnei diagnostikai detalę reikia nuimti, o tam jums reikėtų kreiptis į specialistus.

Dažniausiai būtinybė atlikti detalių diagnostiką pasižymi tokiais ženklais:

 • variklio perkaitimo lemputės įsijungimas prietaisų skydelyje;
 • labai ilgas variklio sušilimas iki jo darbinės temperatūros;
 • padidėjusios kuro sąnaudos;
 • aušinimo skysčio pratekėjimas šalia detalės korpuso arba dryžiai ant jo kėbulo.

Kaip patiems pakeisti termostatą?

Jūs galite patys pakeisti aušinimo termostatą tik tuo atveju, jeigu nereikia nuimti išorinių pakabinamų komponentų norint padaryti prieigą prie detalės. Berėmio termostato keitimui dažniausiai reikia išleisti aušinimo skystį iš sistemos, nuimti termostato dangtelį, nuimti pažeistą tarpiną, o jos vietoje sumontuoti naują. Termostato su korpusu keitimo metu, jums reikia atleisti vamzdžių apkabas, atjungti jas nuo detalės korpuso, atsukti tvirtinimo detales, o tuomet nuimti visą detalę. Jos vietoje reikia sumontuoti veikiantį termostatą, atgal prijungti žarneles prie sistemos ir ją užpildyti antifrizu. Kai kuriuose automobiliuose termostatas montuojamas į cilindro galvutę. Tokiu atveju, jo keitimui jums reikia nuimti paskirstymo diržą ir išorinius prietaisus, o po to būtina sinchronizuoti alkūninį ir skirstomąjį velenus. Šių darbų atlikimas turėtų būti patikėtas profesionalams.

Kas yra termostatas? Kokia jo struktūra?

Termostatas yra prietaisas, skirtas aušinimo skysčio galios ir krypties reguliavimui. Jis veikia taip: korpuso viduje yra jautrus elementas, kuris yra pagrindinis detalės veikimo komponentas. Jis dažniausiai susideda iš kameros, pripildytos vašku ir strypo, prijungto prie kameros. Termostato veikimo principas yra toks: kai variklis ir aušinimo skystis įkaista, vaškas plečiasi ir stumia strypą, kuris atidaro vožtuvą reikiamu kampu. Aušinimo skystis pradeda judėti didžiuoju ratu, iš variklio tekėdamas į radiatorių, kur ir vyksta jo aušinimas. Termostato naudojimas padeda pasiekti optimalią automobilio veikimo temperatūrą visais darbo režimais.

Pagal aušinimo sistemos struktūrą, termostatai gali būti su ir be korpuso, naudojami automobiliuose. Detalės vožtuvo atsidarymo temperatūra skirtinguose automobiliuose gali skirtis, tad renkantis dalį į tai reikia atsižvelgti.

Kokį termostatą geriausia sumontuoti?

Jūsų automobilyje, geriausia sumontuoti žinomų prekės ženklų, tokių kaip Gates, Denso, Delphi, Stark Professional Line, Wahler, Ashika, Blue Print, Behr, Calorstat, Facet, Hella, Japanparts, Magneti Marelli, Mapco, Mahle, Nipparts, Triscan, Vemo termostatus. Jų gamyba išsiskiria veiksmingumu ir tvirtumu, o gamybos diapazonas apima populiariausius automobilių modelius Europoje. Jų pasirinkime galite rasti įprastus termostatus, kurių atsidarymo laipsnis yra reguliuojamas pagal aušinimo temperatūrą, taip pat termostatus su elektroniniu valdymu, kurių šildymo elemente yra montuojamas specialus rezistorius. Dėl pastarojo, termostato vožtuvas atsidaro dar prieš varikliui pasiekiant tam tikrą temperatūrą, o dėl to, variklio aušinimas yra veiksmingas net esant didelių apkrovų režimui.

Neoriginalių dalių rinkoje taip pat pristatomi specialūs ir universalūs termostai. Jie specialiai gaminami pagal tikslaus modelio ypatybes, todėl jie tikrai tiks jūsų automobiliui ir suteiks maksimalų darbo efetyvumą aušinimo sistemoje. Universalūs kainuoja mažiau ir gali būti montuojami įvairiuose transporto priemonių modeliuose.

Geriausios prekės: Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra

Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra RIDEX 830C0006
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0006
Kodas: 830C0006
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0006
4,99 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • Išorinis sriegis [mm]: M 12x1,5
 • polių skaičius: 2
 • veržliarakčio dydis: 22 mm
 • jutiklio tipas: NTC jutiklis
 • jungties korpuso forma: kvadratas
 • kištuko spalva: juoda
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra RIDEX 830C0011
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0011
Kodas: 830C0011
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0011
5,49 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • Išorinis sriegis [mm]: M 12x1,5
 • polių skaičius: 2
 • veržliarakčio dydis: 19 mm
 • jutiklio tipas: NTC jutiklis
 • kištuko spalva: žalias
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra RIDEX 830C0063
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0063
Kodas: 830C0063
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0063
5,49 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • Jungčių skaičius: 4
 • spalvos kodavimas: juoda
 • papildomas gaminys / papildoma informacija: su sandarikliu
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra RIDEX 830C0064
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0064
Kodas: 830C0064
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0064
5,49 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • sriegio dydis: M12 x 1,5
 • išjungimo taškas [°C]: 150, -40
 • spalva: pilka
 • polių skaičius: 2
 • veržliarakčio dydis: 19
 • jutiklio tipas: NTC jutiklis
 • darbinė įtampa [V]: 12
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra RIDEX 830C0013
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0013
Kodas: 830C0013
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0013
3,49 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • sriegio dydis: M 10
 • polių skaičius: 1
 • montavimo tipas: mentės mova
 • Svoris [kg]: 0,01
 • sriegio žingsnis [mm]: 1
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra RIDEX 830C0070
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0070
Kodas: 830C0070
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0070
5,99 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • Jungčių skaičius: 2
 • Išorinis sriegis [mm]: M 12 x 1,5
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra RIDEX 830C0040
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0040
Kodas: 830C0040
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0040
4,99 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • sriegio dydis: M16x1,5
 • polių skaičius: 1
 • veržliarakčio dydis: 19 mm
 • jutiklio tipas: NTC jutiklis
 • terminalo tipas: 6,3mm
 • kištuko spalva: Raudona
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra FEBI BILSTEIN 32510
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 32510
Kodas: 32510
FEBI BILSTEIN Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 32510
7,49 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • Jungčių skaičius: 4
 • papildomas gaminys / papildoma informacija: su laikančiąja spyruokle, su sandarikliu
 • Svoris [kg]: 0,038
 • OE numeriui: 059 919 501 A S1
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra VIKA 99190080501
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 99190080501
Kodas: 99190080501
VIKA Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 99190080501
6,99 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • Jungčių skaičius: 4
 • spalva: žalias
 • būtinas kiekis: 1
 • Svoris [kg]: 0,02
 • skersmuo [mm]: 20
 • lizdo tipo ID: 4
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra TOPRAN 109 896
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 109 896
Kodas: 109 896
TOPRAN Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 109 896
5,99 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • polių skaičius: 2
 • jutiklio tipas: NTC jutiklis
 • spalvos kodavimas: pilka
 • jungties korpuso forma: ovalas
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra BOSCH 0 280 130 026
Kodas: 0 280 130 026
BOSCH Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 0 280 130 026
13,49 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra VIKA 99190079801
Automobilis Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 99190079801
Kodas: 99190079801
VIKA Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 99190079801
6,49 €
Įskaitant 21% PVM, be pristatymo išlaidų
 • Jungčių skaičius: 2
 • spalva: juoda
 • spalvos kodavimas: pilka
 • Svoris [kg]: 0,015
 • varžto ilgis žemiau galvos [mm]: 20
 • Būklė: Jauns
Plačiau
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
Populiariausias dalių gamintojas
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra- geriausios kainos
Geriausia kaina
automobiliudalys24.lt siūlo aukščiausios kokybės automobilių dalis už patrauklią kainą.
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra - nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
Sutaupykite pinigų! Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 300 €
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra - greitas pristatymas
Greitas pristatymas
DHL Jūsų automobilių detalės bus pristatytos su GLS
 • Sumokėkite su PayPal: Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
 • Sumokėkite su Visa: Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
 • Sumokėkite su Mastercard: Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
 • Sumokėkite su American Express: Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
 • Sumokėkite su Banko pavedimas: Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra