Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra už mašina

originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra pirkti pigiau online

Informacija - Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis yra naudojamas tam, kad paverstų aušinamojo skysčio temperatūrą variklyje į nuolatinės srovės įtampą. Informacija iš aušinimo temperatūros reguliatoriaus suteikia galimybę nustatyti pagrindinius variklio kontrolės parametrus, priklausomai nuo jo šiluminės situacijos.

Ji taip pat leidžia jutikliui ištaisyti pagrindinius variklio valdymo sistemos parametrus, pagal nominalias temperatūras variklio srityje, už reflektorių. Jutiklis atrodo kaip Zenerio diodas, kuris yra įkraunamas pastovios operacinės srovės iš reguliuojamosios galios kontrolės prietaiso. Jutiklio išėjimo įtampa kinta priklausomai nuo aplinkos temperatūros. Kai pakyla temperatūra, jutiklio išėjimo įtampa taip pat padidėja. Temperatūros jutikliai montuojami ant variklio. Jutiklis montuojamas jį prisukant varžtais prie specialių skylių. Jungtis užpombuojama hermetiku. Jutiklis yra priejungtas prie laidų sistemos naudojant dviejų kontaktų lizdą su skląsčiu.

Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis susideda iš kelių elementų: metalo jutiklio korpuso su su cilindro formos dangteliu, kuriame yra daviklis ir plastikinis antgalis su dviejų polių kištuku. Neturite laiko detalėms pirkti? Remontas autoservise yra brangus ir dalių pakeitimas užims daugiau laiko, nei manėte? Tada jums tikrai reikia užsukti į mūsų internetinę parduotuvę. Galite tai padaryti iš namų ar biuro. Jums tereikia surasti temperatūros jutiklį, tinkanti jūsų mašinai.

Mes pirstatysime jūsų užsakymą per trumpą laiką ir į jums patogią vietą. Be jutiklių, taip pat galite nusipirkti stabdžių kaladėles, dantytą diržą ar durų rankenėles.

Ką reikia žinoti apie aušinimo skysčio temperatūros jutiklio keitimą: veikimo laikas, dažni gedimai ir jų ženklai, patarimai ir rekomendacijos

Nėra nurodytų tikslių laikotarpių šios dalies keitimui. Ji keičiama esant korozijai ir mechaniniams pažeidimams, pavyzdžiui įtrūkimams.

Dažni variklio temperatūros jutiklio gedimo ženklai yra degalų sąnaudų padidėjimas, problemos su variklio užkūrimu, esant žemai temperatūrai. Jutiklio aktyvacija, kuri informuoja apie variklio perkaitimo taip pat gali pranešti, kad sugedęs jutiklis.

Dalies diagnostika prasideda nuo apžiūros. Jeigu nerasite mechaninių pažeidimų, rūdžių, tuomet jums vertėtų apsilankyti automobilių servise. Specialistai pamatuos įrenginio varžą ir įtampą skirtingomis temperatūromis ir palygins rezultatus su numatytomis vertėmis.

Prieš atliekant keitimą, jums reikia išjungti variklį, išjungti neigiamą akumuliatoriaus polį ir iš išsiplėtimo talpos išleisti aušinimo skystį. Tuomet, reikia atjungti energijos laidą nuo dalies ir atsukti sugedusią detalę su rakto pagalba. Naujas aušinimo skysčio jutiklis įdiegiamas toje vietoje. Tada, jums reikia atlikti visus veiksmus atvirkštine tvarka, nuvalyti dėmes ir pripilti aušinimo skysčio iki reikiamo lygio.

Mūsų klientai gali paprašyti

Kaip žinoti, kad aušinimo sistemos termostatas yra sugedęs?

Norėdami sužinoti, ar aušinimo sistemos termostatas yra sugedęs, atidarykite variklio gaubtą ir užkurkite variklį. Palaukite apie dvi minutes, o tuomet palieskite vamzdelį, einantį nuo termostato į radiatorių. Jis turėtų būti šaltas, nes aušinimo skystis nėra pakankamai sušilęs nuo variklio ir juda mažuoju ratu. Jeigu vamzdis yra šiltas, tai reiškia, kad termostato vožtuvas netvirtai laikosi savo įvorėje. Palaukite iki tol, kol variklis pasieks savo veikimo temperatūrą ir vėl palieskite vamzdelį. Jis turėtų būti karštas. Šaltas vamzdis nurodys į termostato vožtuvo užsikimšimą. Išsamesnei diagnostikai detalę reikia nuimti, o tam jums reikėtų kreiptis į specialistus.

Dažniausiai būtinybė atlikti detalių diagnostiką pasižymi tokiais ženklais:

 • variklio perkaitimo lemputės įsijungimas prietaisų skydelyje;
 • labai ilgas variklio sušilimas iki jo darbinės temperatūros;
 • padidėjusios kuro sąnaudos;
 • aušinimo skysčio pratekėjimas šalia detalės korpuso arba dryžiai ant jo kėbulo.

Kaip patiems pakeisti termostatą?

Jūs galite patys pakeisti aušinimo termostatą tik tuo atveju, jeigu nereikia nuimti išorinių pakabinamų komponentų norint padaryti prieigą prie detalės. Berėmio termostato keitimui dažniausiai reikia išleisti aušinimo skystį iš sistemos, nuimti termostato dangtelį, nuimti pažeistą tarpiną, o jos vietoje sumontuoti naują. Termostato su korpusu keitimo metu, jums reikia atleisti vamzdžių apkabas, atjungti jas nuo detalės korpuso, atsukti tvirtinimo detales, o tuomet nuimti visą detalę. Jos vietoje reikia sumontuoti veikiantį termostatą, atgal prijungti žarneles prie sistemos ir ją užpildyti antifrizu. Kai kuriuose automobiliuose termostatas montuojamas į cilindro galvutę. Tokiu atveju, jo keitimui jums reikia nuimti paskirstymo diržą ir išorinius prietaisus, o po to būtina sinchronizuoti alkūninį ir skirstomąjį velenus. Šių darbų atlikimas turėtų būti patikėtas profesionalams.

Kas yra termostatas? Kokia jo struktūra?

Termostatas yra prietaisas, skirtas aušinimo skysčio galios ir krypties reguliavimui. Jis veikia taip: korpuso viduje yra jautrus elementas, kuris yra pagrindinis detalės veikimo komponentas. Jis dažniausiai susideda iš kameros, pripildytos vašku ir strypo, prijungto prie kameros. Termostato veikimo principas yra toks: kai variklis ir aušinimo skystis įkaista, vaškas plečiasi ir stumia strypą, kuris atidaro vožtuvą reikiamu kampu. Aušinimo skystis pradeda judėti didžiuoju ratu, iš variklio tekėdamas į radiatorių, kur ir vyksta jo aušinimas. Termostato naudojimas padeda pasiekti optimalią automobilio veikimo temperatūrą visais darbo režimais.

Pagal aušinimo sistemos struktūrą, termostatai gali būti su ir be korpuso, naudojami automobiliuose. Detalės vožtuvo atsidarymo temperatūra skirtinguose automobiliuose gali skirtis, tad renkantis dalį į tai reikia atsižvelgti.

Kokį termostatą geriausia sumontuoti?

Jūsų automobilyje, geriausia sumontuoti žinomų prekės ženklų, tokių kaip Gates, Denso, Delphi, Stark Professional Line, Wahler, Ashika, Blue Print, Behr, Calorstat, Facet, Hella, Japanparts, Magneti Marelli, Mapco, Mahle, Nipparts, Triscan, Vemo termostatus. Jų gamyba išsiskiria veiksmingumu ir tvirtumu, o gamybos diapazonas apima populiariausius automobilių modelius Europoje. Jų pasirinkime galite rasti įprastus termostatus, kurių atsidarymo laipsnis yra reguliuojamas pagal aušinimo temperatūrą, taip pat termostatus su elektroniniu valdymu, kurių šildymo elemente yra montuojamas specialus rezistorius. Dėl pastarojo, termostato vožtuvas atsidaro dar prieš varikliui pasiekiant tam tikrą temperatūrą, o dėl to, variklio aušinimas yra veiksmingas net esant didelių apkrovų režimui.

Neoriginalių dalių rinkoje taip pat pristatomi specialūs ir universalūs termostai. Jie specialiai gaminami pagal tikslaus modelio ypatybes, todėl jie tikrai tiks jūsų automobiliui ir suteiks maksimalų darbo efetyvumą aušinimo sistemoje. Universalūs kainuoja mažiau ir gali būti montuojami įvairiuose transporto priemonių modeliuose.

Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra už žemą kainą: populiariausia produkcija

Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra (RIDEX, 830C0018) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | RIDEX 830C0018 Kodas: 830C0018
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0018
7,49 €
6,59 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • spalva balta
 • Išorinis sriegis [mm] M12x1,5
 • polių skaičius 2
 • veržliarakčio dydis 19 mm, 19
 • Būklė  Jauns
Plačiau
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra apatinis (RIDEX, 830C0005) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | RIDEX 830C0005 Kodas: 830C0005
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0005
6,99 €
6,15 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • sriegio dydis M12x1.5
 • Būklė  Jauns
Plačiau
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra (RIDEX, 830C0015) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | RIDEX 830C0015 Kodas: 830C0015
RIDEX Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 830C0015
5,49 €
4,83 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • polių skaičius 4
 • Būklė  Jauns
Plačiau
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra su tvirtinimo žiedu, su sandarikliu (HELLA, 6PT 009 309-331) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | HELLA 6PT 009 309-331 Kodas: 6PT 009 309-331
HELLA Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 6PT 009 309-331
10,99 €
9,67 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • Jungčių skaičius 2
 • spalva juoda
 • jutiklio tipas NTC jutiklis
 • Papildomas straipsnis / informacija 2 su tvirtinimo žiedu
 • papildomas gaminys / papildoma informacija su sandarikliu
 • montavimo tipas įkišta
 • nustatyta įtampa [V] 12
 • tos pačios spalvos kaip originali dalis pilka, juoda
 • montavimo aukštis [mm] 20
 • Būklė  Jauns
Plačiau
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra Transporto priemonėms be el. papildomo šildytuvo (CALORSTAT by Vernet, WS2607) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | CALORSTAT by Vernet WS2607 Kodas: WS2607
CALORSTAT by Vernet Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra WS2607
7,49 €
6,59 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • sriegio dydis 20 mm
 • bandomųjų kontaktų skaičius 2
 • Būklė  Jauns
Plačiau
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra (JP GROUP, 1593100100) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | JP GROUP 1593100100 Kodas: 1593100100
JP GROUP Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 1593100100
6,49 €
5,71 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • Jungčių skaičius 2
 • spalva žalias
 • svoris [kg] 0,02
 • būtinas kiekis 1
 • Būklė  Jauns
Plačiau
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra AEU automatinė pavarų dėžė transp. priem. su el. pagalb. šildytuvu (kaitinimo žvakė) (FEBI BILSTEIN, 32510) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | FEBI BILSTEIN 32510 Kodas: 32510
FEBI BILSTEIN Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 32510
11,49 €
10,11 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • Jungčių skaičius 4
 • svoris [kg] 0,038
 • Būklė  Jauns
Plačiau
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra (JP GROUP, 1293102700) -12%
originalios Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra | JP GROUP 1293102700 Kodas: 1293102700
JP GROUP Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra 1293102700
5,49 €
4,83 €
Įskaitant 21% PVM, Pristatymas
Sandėlyje daugiau kaip 100 vienetų
 • polių skaičius 2
 • korpuso spalva mėlynas žibintas
 • jungties korpuso forma ovalas
 • Būklė  Jauns
Plačiau
 • Geriausia kainaAutomobiliudalys24.lt garantuoja aukščiausios kokybės automobilių dalis už patrauklią kainą.
 • Nemokamas pristatymasSutaupykite pinigų! Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 300 €
 • Greitas pristatymasSavo prekes jūs gausite per kelias darbo dienas
Banko pavedimas HypoVereinsbank
VISA Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
Master Card Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
American Express
PayPal Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra