SKODA dalys pigiau

Autodalys SKODA

Jums reikia detalių SKODA automobiliui? Mes jums padėsime!

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs rasite dalių SKODA, daugeliui modelų ir įvairiems gamintojams.

SKODA detales internetu

„Škoda Holding" yra viena iš didžiausių bendrovių Čekijos Respublikoje, kuri specializuojasi mechaninėje inžinerijoje. Šiandien ŠKODA turi naują logotipą. Įspūdingiausi pakeitimai buvo padaryti pagrindinėje logotipo dalyje - sparnuota rodyklė, o tai reiškia, kad naujas dizainas yra daug didesnis, todėl labiau pastebimas. Dizaineriai pakeitė sparnuotą rodyklę nuo „natūraliai žalios" spalvos į naują, intensyvesnę spalvą.

Dabar išorinis kraštas turi chromuotą sujungimą. Žiedas, kuris prieš tai buvo juodas ir kuris supo sparnuotą rodyklę, pakeitė savo spalvą į chrominę ir dabar yra toliau nuo rodyklės, kas suteikia logotipui daugiau paprastumo ir sukuria ryžtingumo jausmą. Žiede yra užrašas „ŠKODA". Jis aiškiai identifikuotas ir šiek tiek virš logotipo centro. Naujos spalvos, proporcijos ir išdėstymas padėjo sukurti logotipą, kuris parodo ryžtą ir šviežumą. Daugiau nei amžius produktyvaus darbo, klientų ir partnerių pasitikėjimas, taip pat modelių įvairovė - tai yra priežastis, kodėl „Škoda“ automobilių markė dabar turi pasaulinį populiarumą. Nuo pirmojo modelo pagaminimo 1905 metais, kompanija siūlo automobilius už labai patrauklias kainas ir nuolat reikiami Europos rinkoje.

Automobilinis ženklas „Škoda“ reiškia pažangius gamybos metodus nekenkiant aplinkai, šimtametes tradicijas ir šiuolaikišką dizainą. Jeigu jums reikia dalių „Škoda“ automobiliui, užeikite į mūsų internetinę parduotuvę tiesiai iš savo namų ar biuro. Jei naudojate originalias atsargines „Škoda“ dalis, garantuojate detalių ir visos transporto priemonės saugumą. Čia rasite didelį automobilių dalių pasirinkimą - nuo pavarų iki stabdžių trinkelių - ne tik „Škoda", bet ir „Lexus", „Volvo", „Ferrari" ar BMW.