BMW dalys pigiau

Autodalys BMW

Jums reikia detalių BMW automobiliui? Mes jums padėsime!

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs rasite dalių BMW, daugeliui modelų ir įvairiems gamintojams.

BMW detales internetu

BMW - Bavarijos automobilių gamyba (Bayerische Motoren Werke) šiandien yra ne tik automobilių gamintojas, bet taip pat variklių, motociklų ir net dviračių gamintojas. Įmonė buvo įkurta sujungus kelias kitas bendroves „Rapp Motoren Werke“ ir „Gustav Otto Flugmaschinenfabrik“. Dėl finansinių sunkumų, iškilusių 50-aisiais, buvo svarstoma parduoti kontrolinį BMW akcijų paketą kitam koncernui – „Daimler Benz“. Tačiau pagrindinis akcininkas, Herbert Quant atsisakė parduoti savo paties akcijas. 50 –jų viduryje, kompaniją nugalėjo krizę ir pradėjo orientuotis į viduriniosios klasės vartotojus.

Tuo pačiu metu, BMW gamina sportinius automobilius, kurie dalyvauja įvairiose parodose. Dabar bendrovės gamyklos yra ne tik Vokietijoje (Regensburge, Dingolfinge, Leipcige ir Miunchene), bet ir už jos ribų visame pasaulyje - Rusijoje, Egipte, Vietname, Tailande ir Indijoje. BMW automobiliai - tai sėkmingų žmonių, kurie aiškiai žino ko nori, pasirinkimas. Tai yra pasirinkimas tų, kurie vertina griežtą stilių, derinamą su šiuolaikinėmis technologijomis, komfortu ir praktiškumu su avangardinio dizainu ir puikia dinamika. BMW yra tiems, kurie gali sau leisti šiek tiek daugiau nei vidutinišką automobilį.

Visi šios markės automobiliai pabrėžia savininko individualumą, atnaujina jo įvaizdį ir pasako viską apie jo statusą. Šių automobilių atsarginiš dalių pirkimas yra brangus. Tokių dalių, kaip stabdžių kaladėlės ar amartizatoriai, kaina autoservisuose nemaloniai nustebins. Mes siūlome reikiamas dalis mūsų internetinėje parduotuvėje už žemą kainą. Taip pat galite užsisakyti Mercedes, Lexus ir Audi dalis.