AUDI dalys pigiau

Autodalys AUDI

Jums reikia detalių AUDI automobiliui? Mes jums padėsime!

Mūsų internetinėje parduotuvėje jūs rasite dalių AUDI, daugeliui modelų ir įvairiems gamintojams.

AUDI detales internetu

„Audi“ - tai galingas Vokietijos automobilių gamintojas, kuris yra koncerno "Volkswagen Group“ dalis ir specializuojasi automobilių gamyboje su prekės ženklu „Audi“. „Audi“ yra automobilių gamintojas, derinantis stilių ir šiuolaikinius inžinerinius sprendimus. Jų sėkmė yra apibrėžta kūrybiškumo, įsipareigojimo savo idealams, entuziazmo ir noro patenkinti kliento poreikius, ir „Audi“ inžinieriai yra to ekspertai.

Visų šios markės automobilių kėbulas yra vienas iš labiausiai kietų ir tvirčiausių, atsižvelgiant į tai, kad jis yra pagamintas iš cinkuoto lakšto. Apskritai, „Audi“ automobiliai turi gana erdvų saloną, kurį apibrėžia aukštas komfortas, važiavimo patogumas ir sustiprintas saugumas. Absoliučiai visi „Audi“ premium automobiliai yra legendinio Vokietijos automobilių gamintojo su keturių žiedų, pasaulyje žinomu, logotipu. ilgos patirties ir techninių pasiekimų įsikūnijimas.

Patikimi, stilingi, sportiški - juos pripažįsta milijonai vairuotojų, kaip vieną iš geriausių automobilių ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Šiuo metu „Audi AG" yra viena iš didžiausių prabangių automobilių gamintojų Europoje. Pagrindinės „Audi“ surinkimo gamyklos yra Ingolštade Vokietijoje (A3 ir A4), Neckarsulme (A6 ir A8) ir Vengrijos gamykloje Gore (TT ir TT Roadster, variklio gamintojas), VW gamykloje Bratislavoje, Slovakijoje (Q7). „Audi“ gerbėjų skaičius nemažėja su laiku.

Atsargines dalis šios markės lengviesiems automobiliams galima užsakyti iš mūsų internetinės parduotuvės. Tai kainuos mažiau, nei autoservise. Be to, viskas pristatoma kiek įmanoma greičiau. Taip pat galite įsigyti dalių tokiems automobiliams, kaip „Honda", „Mercedes", „BMW“ ir „Alfa Romeo".